Please wait while JT SlideShow is loading images...
Smartschool

Ben je al vertrouwd met de volgende uitspraken?

* Ik zou nog even op Smartschool moeten. De leraar heeft er extra oefeningen op geplaatst, zodat ik mijn leerstof kan inoefenen.
* Ik zou nog even op Smartschool moeten. Ik wil op de weekkalender zien hoe laat we morgen op uitstap vertrekken.

Dit zijn maar twee van de vele voorbeelden waarvoor Smartschool, het digitale schoolplatform, in onze school gebruikt wordt. Onze leerlingen, hun ouders en onze personeelsleden hebben via hun persoonlijke code toegang tot dit afgeschermde platform. Het wordt alleen gebruikt voor pedagogische doeleinden (oefeningen, taken, ...) en communicatie tussen leerlingen, hun ouders en de school.

smartschool

We willen al onze leerlingen vertrouwd maken met ons leerplatform en hen de mogelijkheid geven het te gebruiken. Daarom kunnen leerlingen die thuis niet over een computer met internetaansluiting beschikken, tijdens de middagspeeltijd altijd terecht in de computerlokalen.